Carp Team Luboń - Luboński klub karpiowy
 
  Strona Główna Artykuły Forum Historia LinkiWrzesień 20 2020 16:37:56 
 
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Forum
Historia
Członkowie
Współpraca
Łowiska
Wyprawy
Dokumenty do pobrania
Kontakt
Linki
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 333
Najnowszy Użytkownik: yknnivukjs
Pogoda

Polecamy
Kluby karpiowe


Współpraca


fundator nagrody za największą rybę IV I V Meetingu Carp Team Luboń
fundatorzy pucharów i upominków na V Meetingu Carp Team Luboń

Informacja
Informacja dla członków klubu karpiowego Carp Team Lubon - proszę rejestrować się na stronie imieniem i nazwiskiem.
GOLDEN CARP 2012
Newsy Autor pek, źródło www.expert-karp.pl

W roku 2012 łowisko Nekielka znowu będzie w centrum uwagi braci karpiowej a to za sprawą GOLDEN CARP 2012, które to zawody odbędą się w dniach 16-20 maja.

Łączna pula nagród to 25.000zł.

Od przyszłego roku zmienia się formuła zawodów, nie będzie Grand-Prix Nekielki w zamian tego proponujemy jedne zawody z wysoką pulą nagród. W zawodach tych będzie mogło wystartować 30 dwuosobowych teamów po wcześniejszym opłaceniu wpisowego w kwocie 800zł od ekipy. Zawody odbędą się w starej formule tzn. będzie obowiązywał zakaz korzystania ze środków pływających, łódek zdalnie sterowanych, łowienie i hol ryb odbywał się będzie tylko i wyłącznie z brzegu. Do łaski powrócą r kobry, łyżki zanętowe, rakiety proce i inne wynalazkir1;.

Nagrodzonych zostanie r7r1; pierwszych ekip w ogólnej klasyfikacji. Czołowa trójka oprócz nagród karpiowych otrzyma puchary, medale okolicznościowe, nagrody- niespodzianki itp. Zwycięzcy zawodów dodatkowo otrzymają darmowy start w Golden Carp 2013 .

Za swój wyczyn nagrodzony zostanie również łowca największej ryby, który otrzyma sprzęt karpiowy, puchar, medal okolicznościowy etcr30;

Przewidzieliśmy również kilka niespodzianek, upominków dla ekip z poza pierwszej r7r1;, które zostaną rozlosowane w trakcie ceremonii zamknięcia imprezy.

Dla wszystkich startujących ekip przewidziany jest poczęstunek tzw. rswojskie śniadankor1; oraz niespodzianki kulinarne w trakcie trwania imprezy, które to zostaną dostarczone na stanowiska przez sędziów zawodów.

Zapisy na zawody będą przyjmowane od 1 listopada 2011 roku poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.expert-karp.pl.

Z zawodów tych przeprowadzane będą relacje on line na portalu karpiowym www.portal.expert-karp.pl.

Patroni medialni:- portal Expert-Karp, kwartalnik Karp-Max, kwartalnik DVD Karp,

Sponsorzy karpiowi : - Dragon, Aller Aqua, Adder Carp, Fish Food, Carp World, Fantazy Baits, Bandit Carp, Normark, Max Carp, Centrum Wędkarskie Swarzędz,Expert-Karp oraz kilka innych firm karpiowych o których dowiecie się na pewno do końca tego roku.

Pełna lista sponsorów ukarze się wkrótce na stronie internetowej expert-karp.pl w dziale zawody.Wszystkich chętnych do startu w zawodach gorąco zapraszamy.
IX Wielkopolskie Dni Karpiowe pod patronatem Burmistrza Miasta i
Newsy W dniach 18-22 lipca 2012 roku na Zalewie Lipówka we Wrześni odbędą się IX Wielkopolskie Dni Karpiowe pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Września.

Łączna pula nagród to 35.000zł.

W zawodach tych będzie mogło wystartować 30 dwuosobowych teamów po wcześniejszym opłaceniu wpisowego w kwocie 800zł od ekipy. Zawody odbędą się w starej formule tzn. będzie obowiązywał zakaz korzystania ze środków pływających, łódek zdalnie sterowanych, łowienie i hol ryb odbywał się będzie tylko i wyłącznie z brzegu. Do łaski powrócą r kobry, łyżki zanętowe, rakiety proce i inne wynalazkir1;.

Nagrodzonych zostanie 10 pierwszych ekip w ogólnej klasyfikacji. Czołowa trójka oprócz nagród karpiowych otrzyma nagrody finansowe, puchary, medale okolicznościowe itp. Zwycięzcy zawodów dodatkowo otrzymają darmowy start w Grand-Prix Daiwy rozgrywanym na jeziorze Wygonin jak również darmowy start w jubileuszowych X Wielkopolskich Dniach Karpiowych.

Nagrodzony zostanie również Łowca największej ryby, który otrzyma upominki karpiowe.

To nie wszystkie jednak nagrody, przewidzieliśmy również kilka niespodzianek, upominków dla ekip z poza pierwszej r10r1;, skoro maja to być niespodzianki, to niech i tak zostanie do dnia 22 lipca do zakończenia zawodów.

Dla wszystkich startujących ekip przewidziany jest poczęstunek w trakcie trwania imprezy, który to zostanie dostarczony na stanowiska przez obsługę zawodów.

Zapisy na zawody będą przyjmowane od 1 listopada 2011 roku poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.expert-karp.pl.

Z zawodów tych przeprowadzane będą relacje on line na portalu karpiowym www.portal.expert-karp.pl.

Sponsor Generalny:- Burmistrz Miasta i Gminy Września,

Patroni medialni:- portal Expert-Karp, kwartalnik Karp-Max, kwartalnik DVD Karp,

Sponsorzy karpiowi : - Daiwa, Videotronic, Robinson, Dragon, Aller Aqua, Adder Carp, Fish Food, Carp World, Silezja, Fantazy Baits, Bandit Carp, Normark, Warmuz Baits,Expert-Karp oraz czeska firma Max Carp.

Pełna lista sponsorów ukarze się wkrótce na stronie internetowej expert-karp.pl w dziale zawody.

Wszystkich chętnych do startu w zawodach gorąco zapraszamy.
V Meetingu Carp Team Luboń
W dniach 23-25 września na stawach Dębina odbył się już V Meeting Carp Team Luboń. Tym razem w imprezie wzięło udział 12 drużyn. Jak zwykle „ rywalizowali „ członkowie CTL jak i zaproszeni goście. Dębina i w tym roku okazała się łaskawa i przywitała nas piękną pogodą, która do samego końca zawodów była wręcz wyśmienita. Co prawda w nocy temperatura spadała do 6 stopni, lecz atmosfera była bardzo gorąca. O godzinie 15 odbyło się losowanie, po czym wszyscy udali się na swoje stanowiska. Pierwsze zestawy znalazły się w wodzie około 16. Po rozbiciu namiotów i przygotowaniach do nocy rozpoczęły się integracyjne spotkania. Czas płynął bardzo szybko przy grillu, piwku i opowieściach karpiowych. Karpie w tym czasie okazały nam pełen szacunek postanawiając nie przeszkadzać w zabawie.

Dopiero ok. godziny 23 na wodzie rozległ się dźwięk sygnalizatora. To stanowisko 3 okazało się szczęśliwe. Kolega Jakob wyholował pięknego Karpia o masie 11.3 kg, który zresztą okazał się największą rybą zawodów.

Reszta nocy upłynęła pod znakiem spokojnej gwiazdy. Dopiero ok. godziny 4 koledzy z Addera wyciągnęli miśka o wadze 7.5 kg.

Kolejny dzień mijał a ryb jak nie było tak nie byłoO przepraszam koledzy ze stanowiska, 9 czyli słynnego „syfona” mieli dwa odjazdy, po których na macie wylądowały miśki o wadze 2,5 kg. Jak się później okazało szczęśliwy łowca otrzymał od sponsora Arka Kosińskiego z firmy CarpFood nagrodę w postaci kulek i dipów za najmniejszą rybę zawodów.

Dopiero o godzinie 18 Daniel poderwał kij ze statywu, co w efekcie przyniosło rybę o masie 8,5 kg. Tutaj ciekawostka dla tych, którzy twierdzą, że karpie potrzebują ciszy, stanowisko Kolegów z Jaxon Team było chyba epicentrum meetingowej rozrywki.

Noc zapadła na stawach a wraz z nią cisza, Która przerwana została około północy przez kolegów z syfona, którzy jak sam prezes, CTL ich nazwał zostali królami ostatniej nocy, łowiąc dwa miśki o masie 7,8 i 7,9 kg.

Przy porannym ważeniu okazało się, że ryby złapali także koledzy Robert i Sebastian ze stanowiska 7. Karp o masie 5,8 kg został wyholowany o godzinie 3.30

Nikomu dłużni nie zostali także Marcin z Mateuszem łowiąc miśka o wadze 6,7 kg

W niedziele w samo południe nasze wzmagania dobiegły końca. I tu na zakończenie chciałem podziękować wszystkim kolegą za wzięcie udziału w imprezie. Stowarzyszeniu Miłośników Dębiny za udostępnienie łowiska, Sponsorą: firmie CarpFood, Jaxon, Gruba Ryba, Carpshop za wspaniałe nagrody, dzięki którym nasze spotkanie nabrało, choć trochę zdrowej rywalizacji. Podziękowania również dla I Kaliskiej Załogi Karpiowej za miły gest w postaci pamiątkowej tabliczki przekazanej na ręce Prezesa Carp Team Luboń.

Z pozdrowieniami
Michał Kuśnierz p.s. do zobaczenia na VI Meetingu Carp Team Luboń. Mam nadzieję, że już na wiosnę.Klasyfikacja końcowa
I Michał Kuśnierz Maciej Troszczyński, CTL 2 ryby 15,7kg ( stanowisko 9)
II Michał Mazurczak Jakob Tuliszka, CTL 1 ryba 11,3 kg (stanowisko 3)
III Maciej Ważydrąg Daniel Hoffa JAXON TEAM 1 ryba 8,25 kg ( stanowisko 5)
IV Jacek Głęboczyk Sławomir Kudliński ADDER TEAM 1 ryba 7,5 kg (stanowisko1)
V Marcin Guzek Mateusz Szaj CTL 1 ryba 6,7kg (stanowisko 11)
VI Rober Leszczyński Sebastian Arteniuk CTL 1 ryba 5,8 kg (stanowisko7)
VII Mariusz Wojtczak Mariusz Nowak Przyjaciele CTL (stanowisko2)
VII Wojtek Pluciński Krzysztof Rzeszotko CARP HUNTER (stanowisko 4)
VII Arek Kosiński Łukasz Gallas CARPFOOD & CTL (stanowisko 6)
VII Piotr Drobniewski Krzysztof Drobniewski I KALISKA ZAŁOGA KARPIOWA (stanowisko 8)
VII Sebastian Czajka Bartłomiej Kapela CARP DEVIL BAITS ( stanowisko 10 )
VII Sławomir Wegner Marcin Czarnota CTL ( stanowisko 12)
VIII Wielkopolskie Dni Karpiowe 20-24.07.2011 Łowisko Expert-Kar
Newsy Informujemy, że z powodu bardzo silnego rozrostu roślinności wodnej na Zalewie Lipówka we Wrześni i brakiem zdecydowanych działań dierżawcy wody PZW w Poznaniu, jesteśmy zmuszeni do zmiany miejsca rozgrywania zawodów. VIII Wielkopolskie Dni Karpiowe rozegrane zostaną na łowisku Expert-Karp w miejscowości Nekielka. Nie zmienia się termin i regulamin zawodów (łowienie wyłącznie z brzegu bez możliwości korzystania ze środków pływających). Pula nagród finansowych i rzeczowych wynosi 25 000 pln i zostanie powiększona o atrakcyjne nagrody niespodzianki. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że patronem zawodów pozostaje Burmistrz Wrześni - Tomasz Kałużny, a sponsorem generalnym Urząd Miasta i Gminy we Wrześni. Już we wtorek 19 lipca zapraszamy wszystkich uczestników na darmowe party i karpiowe rozmowy przy ognisku. W trakcie zawodów dostępny będzie catering a artykuły żywnościowe dostarczane będą bezpośrednio na stanowiska. Na terenie łowiska ustawione będą dodatkowe toalety toi toi. Wszelkie informacje znajdują się na stronie organizatora zawodów www.expert-karp.pl. Pozostały ostatnie wolne miejsca !!! Zapraszamy! Expert-Karp
CDB CUP JAROSŁAWKI 2011
Newsy Kolejne CARP SHOW tym razem nad wodą, w trakcie którego rozegrane zostaną zawody z cyklu CDB CUP JAROSŁAWKI 2011 będzie miało 11-15.08.2011. Zawody zaczną się 12.08 i będą trwały do ostatniego dnia CARP SHOW czyli 15.08.2011. To będzie już IV edycja imprezy organizowanej pod szyldem CARP DEVIL BAITS w Jarosławkach. Jak co roku organizatorem i głównym sponsorem imprezy będzie firma CARPSHOP Dawida Patlewicza. W tym roku imprezie będzie towarzyszyć prawdziwe show w wykonaniu znanych producentów i dystrybutorów sprzętu karpiowego w Polsce! W przeddzień zawodów tj. czwartek 11 sierpnia firmy sponsorujące nagrody będą łowić karpie i demonstrować bezpośrednio na swoich stanowiskach nad wodą produkty i sprzęt znanych marek karpiowych. Przez cały okres trwania imprezy tzn. do 15 sierpnia na łowisku w Jarosławkach będzie trwał kiermasz sprzętu karpiowego. To będzie niezwykłe wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich, nie tylko tych, którzy startują w tych zawodach!
Wpisowe od drużyny (2 osób) wynosi 1000zł. Opłata za Team runnera to 50zł.

Wpisowe należy wpłacać na konto organizatora:

Dawid Patlewicz
Małeckiego 2/7, 60-705 Poznań
Mbank 11 1140 2004 0000 3102 7228 4063

W tytule należy podać imiona i nazwiska zawodników i team runnera!


Pula nagród od sponsorów wyniesie 25 000 zł

UWAGA!!! 3 najlepsze drużyny będą miały prawo do bezpłatnego startu w Finale Polish Carp Masters, który odbędzie się w dniach 21-25 września 2011 na zbiorniku "Staropolanka" w Zdzieszowicach.

Łowisko w Jarosławkach to chyba najlepsze miejsce do rozgrywania zawodów w Polsce. Szanse zwycięstwa mają drużyny, które będą ciężko pracować, gdyż podczas takiej imprezy może zostać złowionych kilka ton ryb! Średnia waga łowionych tam karpi na zawodach to 10kg! Największy z nich przekroczył magiczne 20kg! Nie jedna osoba biła podczas zawodów w Jarosławkach swoje rekordy życiowe, co do wielkości złowionych ryb. W październiku 2010 do łowiska zostało wpuszczone 11 ryb powyżej 20kg z czego jedna
ważyła 35kg!
Zatem zapraszamy na naszą imprezę CARP SHOW & CDB CUP JAROSŁAWKI 2011 i życzymy złowienia karpia na rekord Polski !!! Tutaj jest to możliwe!!!
IV Meeting Carp Team Luboń
Newsy W dniach 3-5 czerwca 2011 dzięki uprzejmości Andrzeja Pietrasa i Stowarzyszenia Miłośników Dębiny na stawach Borusa i Dębowym odbył się IV Meeting Carp Team Luboń. W zawodach brały udział cztery ekipy z klubu i sześć zaproszonych. Dębina przywitała nas wyśmienitą pogodą, która była przez cały czas trwania naszej "rywalizacji". W piątek po losowaniu wszyscy udali się na swoje stanowiska i o godzinie 17 rozpoczęliśmy zawody. Piątkowy wieczór to przede wszystkim integracja z zaproszonymi gośćmi przy grillku i wodzie ognistej. Jak na każdej tego typu imprazie również i tutaj panowała super atmosfera. Były opowiadania o wyprawach na miśki, o sprzęcie no i dowcipy po których słychać było salwy śmiechu. Od początku na prowadzenie w zawodach wysunęli się koledzy łowiący przy syfonie na Dębowym Łukasz Wojtczak i Mariusz Nowak łowiąc w pierwszy wieczór dwa karpie 8,9 kg i 8,0 kg

Około północy swoją pierszą rybę zawodów złapał duet Maciej Ważydrąg i Daniel Hoffa był to karp o masie 7,0 kgPrzy porannym ważeniu okazało się jednak że do walki o wygraną włączył się kolejny team. Byli to Piotr Drobniewski i Krzysztof Kubiak z I Kaliskiej Załogi Karpiowej łowiąc w nocy trzy karpie 6,9 6,0 i 9,2 kg a w trakcie ważenia mieli kolejne branie i dołowili miśka 5,9 kg

W nocy swoją pierwszą rybę złowili również członkowie Carp Team Luboń Radosław Kaźmierczak i Krzysztof Konarski był to karp o masie 5,5 kgDzień mijał na odpoczynku po piątkowej integracji jak również na łowieniu kolejnych ryb. Szczęśliwymi łowcami byli:

Mariusz Nowak łowiąc karpia nazwanego przez nas podczas jesiennego zarybienia Paskud o masie 6,5 kgMaciej Ważydrąg łowiący pięknego karpia pełnołuskiego o masie 7,3 kgKolejne miśki złapali Łukasz Wojtczak 5,9 kg, trzy sztuki Krzysztof Kubiak 6,8 7,5 7,3 kg oraz ostatnią rybę zawodów w niedzielny poranek ekipa Carp Team Luboń po ekstremalnym holu i kąpieli Robert Leszczyński i Sebastian Arteniuk misiak o masie 5,2 kg

W niedzielę o godzinie 12 zakończył się IV Meeting Carp Team Luboń. Ciekawostką jest to że od samego rana przy wysepkach na stawie Borusa koło mostku tarło rozpoczęły nasze kochane miśki. Można było zobaczyć piękne sztuki w tańcu godowym.
Podsumowując zawody. Łącznie na dziesięć ekip złowiliśmy 15 karpi o łącznej masie 103,9 kg. Największą rybę zawodów o masie 9,2 kg złowił Piotr Drobniewski i otrzymał on zestaw prezentów przygotowanych przez Arka Kosińskiego właściciela firmy CarpfoodNatomiast klasyfikacja końcowa wyglądała następująco

1. Piotr Drobniewski Krzysztof Kubiak I Kaliska Załoga Karpiowa 7 ryb masa 49,6 kg
2. Łukasz Wojtczak Mariusz Nowak 4 ryby masa 29,3 kg
3. Maciej Ważydrąg Daniel Hoffa 2 ryby masa 14,3 kg
4. Radosław Kaźmierczak Krzysztof Konarski Carp Team Luboń 1 ryba masa 5,5 kg
5. Robert Leszczyński Sebastian Arteniuk Carp Team Luboń 1 ryba masa 5,2 kg
Pozostałe ekipy startujące w zawodach, którym nie udało się złowić miśka zaliczanego do wagi. Kolejność podam biorąc pod uwagę numer stanowiska
6. Maciej Buczkowski Adam Boroński Team Bydgoszcz
6. Dariusz Kwiatkowski Tomasz Brodowski
6. Sławek Wegner Maciej Troszczyński Carp Team Luboń
6. Arkadiusz Kosiński Przemysław Warzybok Carpfood
6. Marcin Guzek Łukasz Gallas Carp Team LubońKończąc chciałbym podziękować Stowarzyszeniu Miłośników Dębiny ( www.stawydebina.pl ) za możliwość rozegrania naszego meetingu na ich wodach, Arkowi Kosińskiemu z firmy Carpfood ( www.carpfood.abc24.pl ) za upominki dla łowcy największej ryby zawodów, wszystkim zaproszonym gościom za przybycie na imprezę oraz członkom CTL za pomoc w organizacji IV Meetingu Carp Team Luboń. Z wędkarskim pozdrowieniem Robert "Leszcz" Leszczyński

P.S. Jak to mówił jeden z gwiazdorów polskiego kina " MY TU JESZCZE WRÓCIMY ". I tak na 23-25 września planowany jest kolejny V Meeting Carp Team Luboń pod nazwą " Batalia wrześniowa"


Rozpoczęcie sezonu z "carpshop.pl"2011
Newsy W dniach 19/22.05.2011 na stawach Dębina w Poznaniu odbyła się Cypriniada - "Rozpoczęcie sezonu z carpshop.pl". Startowało 15 ekip, z których 11 złowiło ryby. W czasie tej towarzyskiej imprezy złowiono w sumie 38 ryb (2 amury i 36 karpi) o łącznej wadze 276,1 kg. Kilka karpików spięło się.Mimo dwóch powodzi, które nawiedziły Dębinę w 2010 r można stwierdzić, że pogłowie dużych karpi wróciło do normy, a kolejne zarybienia co najmniej dyszkami są już w planach Stowarzyszenia.
Ostra, aczkolwiek przebiegająca w bardzo przyjaznej atmosferze walka o czołowe miejsca na imprezie trwała do ostatniego dnia zawodów. Tym razem o zwycięstwo rywalizowały ze sobą drużyny, które wylosowały stanowiska na stawie Borusa. O zaciętości rywalizacji niech świadczy fakt, że między II, a III drużyną Cypriniady różnica wynosiła tylko 10 dkg, a między II, a IV - 0,5 kg. Staw Dębowy tym razem obrodził mniejszą ilością ryb. Łowiący na tym stawie pluli sobie w brodę, że nie mogą skusić do intensywniejszego żerowania stad dużych karp widocznych pod powierzchnią wody, gdy tylko na chwilę wychodziło zza chmur słońce.
Nie muszę dodawać, że jak co roku atmosfera była wspaniała, a karpiom nie przeszkadzały radosne powitania startujących, a nawet śpiewy na cześć biorących udział w zawodach drużyn.

Największą rybę zawodów o wadze 13,1 kg złowił Jarosław Wojtuś - CARPSHOP TEAM.
Nagrody i puchary ufundowała firma "carpshop.pl" kolegi Dawida Patlewicza. Zespół Dawida, który zajął II miejsce zrezygnował ze swojej nagrody przekazując ją kolejnej ekipie w rankingu. Upominki otrzymały wszystkie drużyny, które miały szczęście złowić rybę.
Zawody zostały zgłoszone do Polish Carp Challenge Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego.I. Paweł Szutko Marej Kasprzak GOLD CARP TEAM 7 ryb - 48,7 kg

II. Dawid Patlewicz Przemysław Konewka GOLD CARP TEAM 6 ryb - 40,5 kg

III. Robert Leszczyński Sebastian Arteniuk CARP TEAM LUBOŃ 6 ryb - 40,4 kg

IV. Paweł Kabacik Piotr Drobniewski I Kaliska Zaloga Karpiowa 5 ryb - 40 kg

V. Jarosław Wojtuś Paweł Michałkiewicz CARPSHOP TEAM 3 ryby - 29,5 kg

VI. Marcin Guzek Mateusz Szaj CARP TEAM LUBOŃ 3 ryby - 21,9 kg

VII.Arkadiusz Kaszycki 2 ryby - 15,3 kg

VIII. Ryszard Kaczmarek Andrzej Pietras ANACONDA TEAM 2 ryby - 14,2 kg

IX. Radosław Kaźmierczak Krzysztof Konarski CARP TEAM LUBOŃ 2 ryby - 12,4 kg

X. Sławomir Wegner Maciej Troszczyński CARP TEAM LUBOŃ 1 ryba - 6,9 kg

XI. Piotr Staśkiewicz Dominik Olejniczak 1 ryba - 6,3 kg
III Potyczka Teamów Polskich
Newsy Jedną z imprez otwierających sezon karpiowy 2011 była Potyczka Teamów Polskich która organizowana jest już od trzech lat przez młodego karpiarza Karola Olejnika. Impreza ta ma charakter towarzyski i udział w niej jest bezpłatny, wystarczy mieć trochę szczęścia przy losowaniu i już można startować . Tym którym się udało przyjechali na zaproszenie do Pobiedzisk nad j.Dobro Klasztorne . Start zawodów poprzedzony klaksonem odbył się 14 kwietnia punktualnie o godz 9.00 od tej pory trzeba było złowić ,zważyc i oczywiście wypuścic z powrotem do wody jak najwiekszą ilośc karpi i amurów .W przed dzień imprezy odbył się grill na którym serwowano przysmaki kuchni pobiedziskiej po długiej podróży każdemu przydała się dobra kolacja bo niektórzy przebyli 500 km by stanąć do tej batalii. Pierwszy dzień i jak się okazało kolejne również był dla naszych karpi dniami chimerycznymi ryby po prostu nie zerowały . Temperatura wody 3,4 stopnie i zmienna pogoda nie wpłyneły na bardzo dobre wyniki zawodów jednakże paru teamom udało się złowić kilka sztuk ładnych cypryniusów .Zwyciężcami okazał się Carp Team Sochaczew łowiac 6 karpi o łącznej wadze 44,90kg i to nie wszystko,udało im się również złowić pierwszego i największego karpia za co również otrzymali premie punktową więc zwycięstwo w pełni zasłużone brawo! W sumie złowino 145,10kg karpi z czego największy miał 13,20 kg a jak donosza więści do największego pływającego w tym jeziorze karpia brakuje mu drugie tyle Za rok kolejna już 4 edycja tej imprezy , w sierpniu rusza lista startowa i kazdy team który składac się będzie z 4 zawodników może wziąć udział w losowaniu. Gorący Apel skłąda organizator również do prywatnych właścicieli i gospodarzy ciekawych wód w Polsce jeśli chcecie aby na waszej wodzie odbyła się kolejna Potyczka Teamów Polskich dzieki której zareklamujecie swoja wodę lub po prostu macie ochote udostępnic ja karpiarzom do organizacji tego typu zawodów które są bezpłatne dla wszystkich startujących piszcie i dzwoncie adres i telefon znany redakcji.
Wyniki szczegółowe
1 miejsce Carp Team Sochaczew-44,90kg- 6 karpi
2 miejsce Wind Carp Team-20,80 kg -3 karpie
3 miejsce Carp Team Luboń-18,20 kg r11; 2 ryby
4 miejsce DvdKarp -16,40 kg-2 ryby
5 miejsce Big Jack-16,20 kg-2 ryby
6 miejsce Wielkopolski Klub Karpiowy Carp Strong-13 kg-1 ryba
7 miejsce Carp Team Sport-8,30 kg-1 ryba
8 miejsce Team Cipro Polska-7,30- 1ryba
9,10 miejsce Warsaw Carp Army oraz gościnnie Pobiedziski Klub Karpiowy
Maraton Karpiowy Pobiedziska 2011
Newsy W dniach 11-15 maja na Łowisku r0; Dobro r1; w Pobiedziskach odbył się już po raz 9 Maraton Karpiowy. Organizatorem imprezy był Pobiedziski Klub Karpiowy. Impreza zgromadziła na starcie 20 Teamów które we wspaniałej rywalizacji stworzyły zawody na bardzo wysokim poziomie sportowym i co najważniejsze towarzyskim.Ryby od pierwszych dni wykazywały dużą chęć współpracy z zawodnikami o czym może świadczyć wynik 800kg złowionych ryb podczas całej imprezy.Największy karp ważył 16,700 kg i złowiony został przez Tomasza Szymczaka na stanowisku 32. Dziękujemy wszystkim sponsorom dzięki którym zawodnicy otrzymali sprzęt z najwyżej pułki.Sponsorzy imprezy : Saenger-Anaconda, Sika- Poland, Marlin-Sklep wędkarski Pobiedziska, Karp Fan, BagMax, patronat medialny imprezy Pobiedziski Klub Karpiowy.Serdecznie dziękujemy sponsorom i wszystkim uczestnikom imprezy za udział w Maratonie Karpiowym 2011. Zapraszamy ponownie za rok.Wyniki zawodów:

I miejsce Krzysztof Brzychcy, Andrzej Kopeć 126,25kg 17 ryb

II miejsce Tomasz Szymczak, Jerzy Błachnio 106,3kg - 12 ryb

III miejsce- Marek Dzióbek, Dariusz Dzióbek 81,95kg - 9 ryb

IV miejsce Andrzej Kica, Jerzy Frydryszek 77,30kg - 10 ryb

V miejsce Adam Krugiełka, Mariusz Bednarek 69,95kg -8 ryb

VI miejsce Jarosław Matelski, Dariusz Wilczyński 67,80 - 8 ryb

VII miejsce Robert Szynański, Paweł Szymański 56,00kg 6 ryb

VIII miejsce Przemysław Sobolewski, Marcin Sobolewski 53,10 - 6 ryb

IX miejsce Damian Winiecki, Tomasz Kaczerewski 37,75kg - 5 ryb

X miejsce Rafał Ciesielski, Grzegorz Bartosiak 19,80kg - 2 ryby

XI miejsce Jacek Piątek, Radosław Płotkowiak 17,20kg - 2 ryby

XII miejsce Robert Leszczyński, Sebastian Arteniuk 16,65kg - 2ryby

XIII miejsce Andrzej Danielak, Marcin Danielak 10,20 - 1 ryba

XIV miejsce Przemysław Eliks, Sebastian Białkowski 9,80 - 1 ryba

XV miejsce Marcin Adamski, Waldemar Woznowski 6,90 - 1 ryba

XVI miejsce Zbigniew Kotarski, Wojciech Wożniak 5,60 - 1 ryba
Daiwa Karp Grand Prix
Newsy Podobnie jak w ubiegłych latach, również w 2011 r. rozegrane zostanie Grand Prix firmy Daiwa. Tym razem odbędą się 3 eliminacje, oraz zawody finałowe.

http://karpmax.pl/foto/big/news_671.jpg

Eliminacje, których zwycięzcy za darmo wystartują w wielkim finale Daiwa Grand Prix w Wygoninie, a także w rozgrywanym tam słynnym Srebrnym Haku, to: Polskie Eliminacje do World Carp Classic (jez. Dobro Klasztorne) w dn. 25-29.05.2011 (tel. 604 783 106               604 783 106       604 783 106);
Cypriniada Wielkopolska (żwirownia Owińska) w dn. 23-26.06.2011 (kontakt do organizatora - tel. 509 648 588, 509 648 588);
Wielkopolskie Dni Karpiowe (zalew Lipówka) w dn. 20-24.07.2011 (tel. 503 066 667, 503 066 667)
Finał Daiwa Grand Prix rozgrywany będzie równolegle ze Srebrnym Hakiem nad jez. Wygonin w dn. 14-18.09.2011 r.
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Charlieten
09/07/2017 11:33
nfienmx http://www.liquids2005.nl
/adidas-superstar-rood-su
ede-899.htm http://www.gugan.es/puma-
alexander-mcqueen-mercado
libre-670.html http://www.ruudschulten.n
l/062-nike-hu


milliejd11
28/04/2017 04:58
Hardcore Gay photo blogging ritual http://gays4pics.sexblog.
top/?entry-pablo


JasonAxome
26/04/2017 22:59
block to this [url=http://onlinecasino-
b.com/]online casinos[/url] where you can prevail in genuine money with the help of this enchiridionPlaying [url=http://onlinecasinos
-x.com/online-roulet


stjfsaqrpv
28/03/2017 22:17
Nieśmiałoś
ć stać muzyk demon kasza Morze. Łokieć pełnia Apollo wiązać projekt pułapka herezja. Wrzucać grządka [url=http://lwfnnegi


Jeremybig
21/03/2017 16:23
preference your website, thanks and victual the good berth check the latest [url=http://onlinecasinos
-x.com]online casino[/url] bonus offers


JasonAxome
13/03/2017 16:26
study doused this [url=http://onlinecasino-
xx.com]online casino[/url] where you can conquer legal kale with the usurp of this lightPlaying [url=http://onlinecasinos
-x.com/online-roulette.ht

Amigosype
11/03/2017 19:39
#CATAMBERJEWELRY, Cats, Natural BALTIC AMBER You are Welcome in my Baltic Amber shop #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=https://www.etsy.com
/listing/510115267/cat-10
0-


Alisasype
09/03/2017 15:27
#AMBERZODIAC #AmberWizard JEWELRY ASTROLOGY #BALTIC #AMBER #PERSONALIZED #Brooch #Earrings You are Welcome in my Baltic Amber collection #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=htt


remontoknahose
08/03/2017 10:46
Про
89;еда&
#1085;ие, зат
80;ран&
#1080;е, про
75;иб&


Alisasype
04/03/2017 07:05
#AmberWizard JEWELRY natural #BALTIC #AMBER Round #Earrings Cats for Catlovers You are Welcome in my Baltic Amber shop #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=https://www.etsy.com


Archiwum
Copyright © 2006
2349312 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl